AM1290-36AA
* HONDA CIVIC 1.6/1.5 lts. L4 DPI 1290 (ALL ALUMINIUN) PA36 AT
Weight7 lbs
Dimensions6 × 17 × 21 in
BrandHONDA
Year1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000
Medidas (mm)350 x 348
Medidas (inch)13 3/4″ x 13 11/16″
DPI1290
90 in stock
SKU: RAD:HO:AM1290-36AA Categories: ,
Description
📏 Measures:
  • 350mm x 348mm x 36mm – 13 3/4” x 13 11/16” x 1 7/16”