AM67555-22
* FORD FIESTA POWER / ECOSPORT / KA 1.6 lts L4 PA22 MT / AT
Weight8 lbs
Dimensions6 × 19 × 28 in
BrandFORD
Medidas (mm)557 x 338
Medidas (inch)21 15/16″ x 13 5/16″
MPN67555
OEM Code2S658005AB AT
209 in stock
SKU: RAD:FO:AM67555-22 Categories: ,
Description
📏 Measures:
  • 557mm x 338mm x 22mm – 21 15/16” x 13 5/16” x 7/8”