AM67726-16
* KIA PICANTO 1.0 lts. PA16 AT
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 6 × 25 in |
| Brand | KIA |
| Year | 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024 |
| Medidas (mm) | 410 x 408 |
| Medidas (inch) | 16 1/8″ x 16 1/16″ |
| MPN | AM67726-16 |
34 in stock
Description
KIA PICANTO 1.0 lts. PA16 AT
📏 Measures:
- 410mm x 408mm x 16mm – 16 1/8″ x 16 1/16″ x 5/8″