AM68360-26
* SUZUKI CULTUS CRESCENT/ ESTEEM / BALENO EG 1.8 Lts 16V PA26 AT DPI 13283 – Outlet Tank vertical Hose
Weight10 lbs
Dimensions5 × 20 × 25 in
BrandSUZUKI
Year1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002
Medidas (mm)350 x 588
Medidas (inch)13 3/4″ x 23 1/4″
DPI13283
70 in stock
SKU: RAD:SZ:AM68360-26 Categories: ,
Description
📏 Measures:
  • 350mm x 598mm x 26mm – 13 3/4” x 23 9/16” x 1”