AM2561-16
KIA SPORTAGE 2.0 lts. 16V AT PA16 DPI 2561 ( SIMILAR AL DPI 2057 )
Weight15 lbs
Dimensions23 × 5 × 32 in
BrandKIA
Medidas (mm)450 x 517
Medidas (inch)17 11/16″ x 20 3/8″
DPI2561 ( SIMILAR AL 2057 )
MPN2561
20 in stock
SKU: RAD:KI:AM2561-16 Categories: ,
Description