AM68359-26
SUZUKI CULTUS CRESCENT / BALENO EG 1.8 Lts 16V AT
Weight12 lbs
Dimensions20 × 4 × 26 in
BrandSUZUKI
Year1996, 1997, 1998
Medidas (mm)350 x 588
Medidas (inch)13 3/4″ x 23 1/8″
2 in stock
SKU: RAD:SZ:AM68359-26 Categories: ,
Description